Sauny Fińskie

Dodatkowe opcje

W naszej ofercie mamy szeroki wybór dodatkowego wyposażenia do sauny. Dzięki temu sprawisz, że konkretne pomieszczenie będzie w pełni dopasowane do Twoich potrzeb. Oferujemy opcję zamontowania wielu ciekawych przedmiotów, które zwiększają komfort korzystania z sauny. Na szczególną uwagę zasługuje dekoracyjne oświetlenie, nagłośnienie czy dodatki umieszczone na ścianach. Takie produkty sprawdzają się doskonale zarówno w saunie fińskiej, jak i typu combi czy infrared. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia, jakie udogodnienia można zastosować w Twoim pomieszczeniu do saunowania. Z chęcią doradzimy i przedstawimy dostępne opcje.

Oświetlenie LED

W saunie można zamontować dodatkowe źródło światła w postaci pasków LED. Mocuje się je za oparciami i wykorzystuje się w celu koloroterapii. Jest to również element, który wpływa na wygląd sauny i nadaje jej nieco bardziej nowoczesny charakter. Oferujemy możliwość wyboru różnych pasków LED i zamontowanie ich w taki sposób, by działały prawidłowo i prezentowały się elegancko w dowolnym pomieszczeniu do saunowania.

Panel z cegieł soli himalajskiej

Często stosowanym rozwiązaniem w saunach są panele z cegieł himalajskich. Warto jednak pamiętać, by ograniczyć ich liczbę do jednej sztuki. Sól jonizuje powietrze i poprawia komfort zażywanych kąpieli. Podświetlenie cegieł to dodatkowe źródło światła. To ciekawe rozwiązanie w sytuacji, gdy zależy Ci na wdychaniu leczniczego powietrza w trakcie pobytu w saunie. Liczbę paneli można dostosować do Twoich potrzeb, tworząc w pełni spersonalizowane wyposażenie danego pomieszczenia do zażywania kąpieli. Jeśli nie wiesz, ile cegieł himalajskich warto zastosować, doradzimy Ci odnośnie wyboru.

Głośniki hermetyczne

W saunie można zamontować głośniki hermetyczne. Podczas zażywania kąpieli w saunie, ulubiona muzyka dodatkowo działa relaksacyjnie. Głośniki mogą być podłączone do radia montowanego na zewnętrznej ścianie sauny lub do sprzętu grającego Inwestora. To świetny wybór w sytuacji, gdy regularnie korzystasz z sauny i chcesz robić to w jeszcze milszej atmosferze. Głośniki są w pełni odporne na działanie warunków panujących w tym miejscu. Dzięki temu mogą działać prawidłowo przez bardzo długi czas, nie ulegając niszczącemu wpływowi wilgoci czy wysokiej temperatury.